zanieczyszczenie srodowiska dziura ozonowa

zanieczyszczenie srodowiska dziura ozonowa

Sprzedaż samochodów Soar Przed Zamknięcie złomowania Schematy ‚

Program złomowania samochodu wydaje się być wielkim sukcesem, jeśli samochód rejestracje za luty numery są coś przejść. Z programu powodu dobiegła końca w dniu 31 marca, wydaje się, że wiele osób wciąż starają się uczestniczyć w programie, zanim obietnica dodatkowej gotówki do nowego samochodu staje się tylko odległym wspomnieniem.

sprzedaż wzrosła

Numery lutym rejestracji nowych samochodów oznacza wzrost o 26,4% w lutym 2010 roku w porównaniu do tego samego okresu w ubiegłym roku, a 68,686 jednostek są sprzedawane w całej Wielkiej Brytanii. stowarzyszenie przemysłu samochodowego w Wielkiej Brytanii SMMT powiedział, że scrappage może być zasilone dając oblężonego przemysł motoryzacyjny osiem miesięcy o wartości dodatnich sprzedaży. To dość dobre dzieje w środku najgorszej recesji od dziesięcioleci i który widział branży motoryzacyjnej panierowane zamknięcie przetwórni, gospodarki, która zachęca ludzi, aby zaoszczędzić pieniądze, zamiast wydać je i zobaczyłem utraty miejsc pracy w całej branży motoryzacyjnej.

Ale scrappage nie tylko korzystał z branży motoryzacyjnej w Wielkiej Brytanii; w całej Europie, inne kraje, które uczestniczyły w programie widzieliśmy rejestracje samochodów dla nowych pojazdów wzrośnie dramatycznie. Wiele osób o kredyt, scrappage z zachowaniem przemysł motoryzacyjny dzieje w całym najciemniejszych czasach recesji i istnieją obawy, że sprzedaż może spaść dramatycznie, gdy program się kończy. Znajduje to odzwierciedlenie w Niemczech figur – Niemcy zakończył swój scrappage we wrześniu 2009 roku, aw lutym 2010 roku zaobserwowano spadek o 30% liczby rejestracji nowych samochodów. marki obce były szczególnie mocno uderzyć, spadając o 45%. Istnieje obawa, że ??koniec scrappage całej Europie skutecznie zatrzasnąć za sobą drzwi na sprzedaży nowych samochodów w czasie, gdy przemysł jest wciąż bardzo podatne na wpływy mniej niż wyporu sytuacji finansowej.

Artykuł dzięki: