zanieczyszczenie srodowiska metalami ciezkimi

zanieczyszczenie srodowiska metalami ciezkimi

O „Nie, nie może mieć drugą porcję.”

O „Nie, nie możesz jeść lody na obiad.”

O „Nie, nie można mieć sody z posiłku.”

O „Nie, nie może mieć jazdy samochodem na róg.”

O „No nie można oglądać już żadnego więcej telewizji.”

Zostań zwolennikiem zdrowej żywności w szkołach

Jako rodzic masz jakieś wpływy na to, co dzieci jedzą w szkole. Oczywiście, można spakować swój worek obiad z pożywne, ale jeśli nie pożywne są oferowane do sprzedaży dla wszystkich innych dzieci, to będzie trudne dla wielu młodych ludzi, aby oprzeć dumpingu ich domowy cały wegetariańskie pszenicy okład na Twinkie.projektowanie wyposażenia sklepowego Z tego powodu wiele grup macierzyste zostały wprowadzone zmiany w sposobie przygotowywania żywności w ich stołówkach szkolnych. Pobranie próbek z tych działań to:

Owies Akademię obietnicę w Nowym Jorku, wszystkie posiłki serwowane w stołówce są gotowane od zera, a menu (w dużym stopniu dotowane przez prywatnych darowizn) zawiera teraz dania jak indyka lasagne z boku świeżych cukinii.

OIN Santa Monica w Kalifornii., jest tam bar sałatkowy w każdej szkole w dzielnicy, z produktów sprowadzanych z rynku lokalnego rolnika.

Owies Grady High School, na zewnątrz Atlanty, student ciała prezydenta, wegetarianka, przekonał firmę, która prowadzi do stołówki, aby zapewnić smażyć tofu wymieszać, burgery warzywne i hummus.

OIN Irvington, N.Y., grupa zaangażowanych rodziców ustanowić No Junk Food Week, gdzie wszystkie niezdrowe jedzenie zostało usunięte z kafeterii i zastąpione oferty z lokalnego szefa nazwie Sushi Mike i darowizny od najbliższej Trader Joe.

Ponieważ jednym z głównych źródeł tłuszczu i cukru w ??diecie dziecka pochodzi z obiadów szkolnych, można zacząć walkę o zdrowie swojego dziecka poprzez rozmowy z administratorów szkół o zgrywania z automatów z przekąskami ładunkiem i usuwanie wysokokaloryczne, o wysokiej zawartości tłuszczu potrawy z menu.Że sam pomogą wiele dzieci oprzeć się pokusom, które psują nawet najlepsze intencje.

Czy łatwo jest utrzymać nasze dzieci wykończenia i pasuje żyjąc w fast-food, wysokokaloryczne świecie? Nie, wcale nie. Ale to dlaczego nasze dzieci nie mogą zrobić to sam. Muszą naszym kierownictwem, wsparcie i przykład, aby pomóc im nawiązać nawyków, które doprowadzą do zdrowego i długiego życia.

Artykuł dzięki: