zanieczyszczenie srodowiska przez przemysl

zanieczyszczenie srodowiska przez przemysl W ramach tych przepisów, nie zostały znacznie zwiększone zachęty finansowe dostępne dla osób instalujących off grid systemów solarnych. Ustawodawstwo stwierdza, że ??”gospodarstwa domowe i przedsiębiorstwa systemy instalowania na budynkach ponad kilometr od głównej sieci lub którzy mają dowody, że będzie kosztował ponad $ 30000 do podłączenia do sieci elektrycznej będzie kwalifikował się do otrzymania Solar kredyty mnożnik dla pierwszego 20kW ich system zainstalowany „.http://poradniastopy.pl/haluksy-leczenie-operacyjne-i-zachowawcze/

Solar zachęty dla biznesu

Program ten przeznaczony jest dla świadomych ekologicznie australijskich firm. Obecne wsparcie działalności gospodarczej to ogromne ulgi podatkowe, regionalne wspólnoty gospodarcze taryfa gwarantowana i dużych rabatów w ramach programu kredytów słonecznego. Program kredytów słonecznych zapewnia znaczne oszczędności dla firm na siatce łączenia systemów energii słonecznej. Przedsiębiorcy mogą ubiegać się o odliczenie podatku od zainstalowanego na ich lokalem przedsiębiorstwa komercyjnego systemu zasilania słonecznego. Przedsiębiorcy mogą również zaoszczędzić pieniądze poprzez zainstalowanie systemu słonecznego gorącej wody lub pompę ciepła. Pomoże to nie tylko slash rachunków za energię elektryczną, ale również na temat emisji gazów cieplarnianych biznesu.

Dotacje szkoły słoneczne

Solar szkoły dotacja nazywa Krajowa Szkoła Solar Program (NSSP) oferuje większość pojedynczych szkół kampusu w Australii 50.000 dolarów dotacji i aż 100.000 $ dla podwójnych kampusach. Rząd australijski jest również zapewnienie hojne dotacje w wysokości do $ 50,000 (z wyłączeniem VAT) dla każdej szkoły w Australii do zainstalowania siatki połączone z energii słonecznej, która jest doskonałym sposobem na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla i zaoszczędzić pieniądze. W przypadku podwójnych kampusach, dotacja może wzrosnąć do $ 100.000 (bez VAT) i ten grant jest dostępny aż do czerwca 2015 roku, w ramach Narodowego Programu Szkoły Słonecznej (NSSP).Istnieje również dodatkowe środki dostępne w niektórych krajach w ramach programów państwowych, więc ma to sens, aby rozejrzeć się za rabatów.

Rabat Rząd słonecznej ciepłej wody

Rząd federalny ogłosił większych zmian słonecznych rabat ciepłej wody w dniu 19 lutego 2010 roku i obecnie rabaty nawet do $ 1000 dostępna do instalacji systemów słonecznych ciepłej wody. Istnieją również rabaty nawet do 600 $ dla pomp ciepła zainstalowanych zastąpić elektryczne systemy magazynowania ciepłej wody w istniejących prywatnie posiadanych domów.

W Australii rząd oferuje rabaty dla właścicieli domów, które instalują energię słoneczną do swoich domów. Obejmuje produkty miałem zainstalowane z tej usługi słonecznej panele Melbourne.

Artykuł dzięki: