zanieczyszczenie srodowiska jak zapobiegac

zanieczyszczenie srodowiska jak zapobiegac

Ale w międzyczasie, doniesienia z Hiszpanii potwierdzają, że program złomowania okazała się sukcesem. Stowarzyszenia hiszpańskiego producenta samochodów za ANFAC wydała swoje dane lutego pokazując ogromny 47% wzrost rejestracji nowych pojazdów, z wielkości sprzedaży 91,281 sztuk. Rynek włoski skorzystał ze wzrostu 25,75%, podczas gdy we Francji widziałem wzrost sprzedaży w tym samym okresie miesięcznym o 17,8% rok do roku.

Przyszłość bez dopłat

Nie ma wątpliwości, że program złomowania okazała się wielkim sukcesem, stabilizując przemysł samochodowy w Europie i widząc go przez jeden z najczarniejszych okresów finansowych we współczesnej historii. Ma również zrobić jej trochę za kwestie ochrony środowiska, usuwanie starszych samochodów z drogi i zastąpienie ich nowymi, bardziej wydajnymi o niższej emisji zanieczyszczeń i zużycia paliwa większych liczb. To również przechowywane ludzi w pracy, nie tylko w branży motoryzacyjnej, ale w sektorze usług, który dostarcza branży motoryzacyjnej z częściami. Program został mocno promowane i tysiące klientów podjęły okazję wymienić swoje stare samochody z nowszych w znacznie niższej cenie.

Ale co przyniesie przyszłość dla przemysłu motoryzacyjnego, bez korzystania z programu złomowania się trzymać? Dane z Niemiec są niepokojące branży motoryzacyjnej, ponieważ wyrażenia obaw, że osiem miesięcy wzrostu zostaną zastąpione przez nagłego zatrzymania w rejestracji nowych samochodów w kwietniu i maju. Chociaż program dała przemysłowi trochę „przestrzeni do oddychania”, nie może być o wiele trudniejsze czasy na przodzie dla branży motoryzacyjnej, http://www.tbv.pl/mieszkania-lublin a liczba klientów spadnie dramatycznie.

Jane Henry Speedy Rejestracje Ltd – speedyreg.co.uk. Speedy Zgłoszenia zostały dostarczanie tablic rejestracyjnych, dla publiczności od 1984 roku z siedzibą w Irlandii Północnej specjalizujemy się również w prywatnych tablic rejestracyjnych.Mają one na celu zapewnić wybór spersonalizowanych płyt, aby spełnić wszystkie wymagania; i dumni z naszych bardzo konkurencyjnych cenach, dopasowanych zarówno przez nasz profesjonalny serwis obsługi klienta. Każdy transfer jest prowadzone w ścisłej zgodności z przepisami DVLA obejmujących tablic rejestracyjnych. Dla wywiady, cytaty, obrazy lub uwag prosimy o kontakt: Tel Jane Henry (DDI): 02866 387 124 E-mail: sales@speedyreg.co.uk

Artykuł dzięki: